Rowerki biegowe

Rowerki biegowe

Rowerki biegowe są doskonałym rozwiązaniem dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozwijają swoje umiejętności ruchowe. Maluchy napędzają rowerek poprzez odpychanie się nogami. Wzmacnia to ich mięśnie, uczy utrzymywania równowagi i zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu. To najkrótsza droga do nauczenia się jazdy na „dorosłym” rowerze. Rowerek można dopasować do wzrostu dziecka. W naszej ofercie można znaleźć modele rowerków z metalową lub drewnianą ramą. Rowerki metalowe są cięższe i zwykle posiadają pompowane koła. Rowerki drewniane natomiast są lżejsze i posiadają piankowe koła. Oferowane rowerki biegowe dla dzieci są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Rowerki drewniane

Drewniane rowerki biegowe posiadają prostą ramę, wygodne siodełko i bezpieczną kierownicę. Dostępne modele są również wyposażone w piankowe koła, które nie tylko zapewniają komfort jazdy, ale są także bardziej wytrzymałe. W naszej ofercie mamy modele zarówno dla chłopców jak i dziewczynek w wielu wersjach kolorystycznych z wesołymi nadrukami.

 

Rowerki metalowe

To właśnie metalowe rowerki biegowe pozwalają dzieciom przygotować się do nauki jazdy na pełnowymiarowym sprzęcie. Uczą zachowania równowagi i przyczyniają się do rozwoju ruchowego. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa dzięki możliwości podpierania się nogami. Wszystkie modele metalowe są wyposażone w pompowane koła podnoszące komfort jazdy oraz regulowane siodełko. Pozwala to na dostosowanie ich do możliwości małego użytkownika.

Rowerki biegowe