Najczęsciej zadawane pytania

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są Wasze produkty?

Produkty Toyz w zależności od kategorii, przeznaczone są dla dzieci już od 6 miesięcy nawet do 12 roku życia. Zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i potrzebach najmłodszych oraz wymaganiach ich rodziców.

Czy produkty Toyz można zobaczyć na żywo?

Tak, nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych. Najbliższy znajdziesz z łatwością, dzięki naszej mapce

Gdzie można kupić Wasze produkty?

Produkty Toyz można kupić w sklepach internetowych oraz w licznych sklepach stacjonarnych. O tym, czy jakiś znajduje się w Twojej okolicy, dowiesz się z naszej mapki.

Jestem przedsiębiorcą i chciałbym rozpocząć z Wami współpracę. W jaki sposób jest to możliwe?

W tym celu zapraszamy do zakładki współpraca gdzie znajduje się formularz. Wypełnienie i odesłanie go do nas jest niezbędne do założenia konta w naszej hurtowni internetowej iks2.

Gdzie mogę znaleźć dane dotyczące wymiarów i wagi Waszych produktów?

Takie dane umieszczone są na stronie każdego produktu. Można tam znaleźć także opis, główne cechy produktu i galerię zdjęć.

Co zrobić jeśli produkt jest uszkodzony?

Jeśli kupiony przez Ciebie produkt jest uszkodzony, skorzystaj z naszej procedury reklamacyjnej. Więcej w zakładce „Reklamacje i zwroty”.

Chciałbym skorzystać z gwarancji/naprawić produkt. Niestety nie mam możliwości skontaktowania się ze sklepem, w którym dokonałem zakupu. Jak mam postąpić w takiej sytuacji?

W takiej sytuacji zachcemy do bezpośredniego kontaktu z nami (dane tele-adresowe dostępne są w dziale Kontakt. W przypadku reklamacji potrzebny będzie dowód zakupu np. paragon lub wypełniona karta gwarancyjna.

Czy mogę dokupić osobno części do produktów Toyz, takie jak akumulatory, kółka?

Tak, posiadamy w sprzedaży różne dodatkowe elementy do naszych produktów. Prosimy kontaktować się z naszym działem serwisowym (dane w zakładce gwarancja i serwis).