Chodziki, jeździki i skoczki

Chodziki, jeździki i skoczki

Który produkt będzie odpowiedni dla Twojego dziecka?

Chodziki, jeździki oraz pchacze to zabawki, które wspierają dzieci w nauce chodzenia. Pozwalają złagodzić obawy maluszka i pewniej stanąć na własnych nóżkach. Zabawki przeznaczone są dla dzieci od 6 lub 18 miesiąca życia. Chodziki i skoczki dla dzieci dysponują interaktywnymi panelami. Te są pełne kolorowych przycisków, dźwigni i innych fantazyjnych zabawek. Ponieważ maluszki kochają tajemnicze dźwięki pamiętaliśmy również o pozytywce. Jeździki to propozycja dla starszych dzieci. Posiadają zaawansowany napęd na nogi, który pozwala swobodnie przemierzać świat pod czujnym okiem rodziców. Dzięki takim rozwiązaniom maluszek aktywnie spędza czas szlifując naukę chodzenia i wzmacniając nóżki.

Czym są chodziki dla dziecka?

Chodziki to przedmioty, które wspomagają rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy. To właśnie dzięki nim nasze maluchy uczą się stawiać pierwsze kroki, a dodatkowo poznają przestrzeń i zwiększają swoją świadomość percepcji otoczenia. Co wyróżnia dobry chodzik? Przede wszystkim odpowiednie zabezpieczenie dziecka przed upadkiem. To właśnie ono jest główną zaletą chodzików, która gwarantuje ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami. W ofercie Toyz znajdą Państwo chodziki interaktywne wykonane z najwyższej jakości materiałów odpowiednich dla skóry dziecka.

Co to jest jeździk dla dziecka?

Jeździki to urządzenia, które z założenia wspomagają dzieci przy stawianiu pierwszych kroków. Są to bezpieczne dla maluchów zabawki, dzięki którym rodzice nie muszą obawiać się o nieszczęśliwy wypadek podczas nauki chodzenia. Dzięki zamontowanemu uchwytowi mamy kontrolę nad kierunkiem jazdy i stabilizacją naszego jeździka, co przekłada się na bezpieczny spacer. Miniaturowe auta-jeździki na licencji takich marek jak Mercedes, Fiat i Lamborghini są dostępne u wybranych partnerów Toyz.