Chodzik dla dziecka

Chodzik dla dziecka

Chodziki dziecięce pozwalają stawiającym pierwsze kroki pociechom na zabawę z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa. Dostępne w ofercie TOYZ chodziki dla dzieci odznaczają się solidną i mocną konstrukcją oraz zastosowaniem wytrzymałych, bezpiecznych dla maluszków materiałów. Każdy chodzik dla dziecka TOYZ umożliwia dopasowanie wysokości siedziska do wzrostu brzdąca. Tym samym zapewnia prawidłowy kontakt dziecięcych stópek z podłogą. Kolejnym rozwiązaniem, istotnie wpływającym na bezpieczeństwo malucha, jest wyprofilowane i usztywnione oparcie. Przede wszystkim umożliwia zachowanie prawidłowej postawy przez cały czas zabawy. Znajdujące się w naszej ofercie chodziki zaopatrzone zostały w rozbudzające ciekawość interaktywne, multisensoryczne panele dotykowe. Ich dodatkową zaletą jest korzystny wpływ na umiejętności psychomotoryczne najmłodszych.

Bezpieczny chodzik dla dziecka — nauka i zabawa

Jeśli szukasz bezpiecznych i trwałych zabawek oraz akcesoriów dla swojego dziecka, znajdziesz je właśnie u nas. W ofercie mamy chodziki w różnych kształtach i rozmiarach. Wspomogą rozwój malucha i wesprą go podczas stawiania pierwszych kroków. Każdy chodzik dla dziecka w ofercie wykonany jest z wytrzymałych i odpowiednich dla pociech materiałów. Na bezpieczeństwo malucha wpływa wygodne, dobrze wyprofilowane oparcie oraz regulacja siedziska. Ułatwiają one zachowanie prawidłowej postawy i ułożenia stóp na podłożu.

Atrakcyjny chodzik dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz produkty wyposażone w interaktywne panele, które przyciągają wzrok maluchów. Multisensoryczne elementy pobudzają dziecko i wspomagają prawidłowy rozwój umysłu. Do wyboru są różne modele dla chłopców i dziewczynek. Dostępny jest chodzik dla dziecka w formie samochodziku czy z kolorowymi zwierzakami. Wszystkie mają solidne konstrukcje, które wytrzymują zderzenia z różnymi przedmiotami w pokoju podczas dziecięcej zabawy.

Chodzik dla dziecka — na co zwrócić uwagę?

Odpowiednio dobrany chodzik dla dziecka powinien nie tylko zachęcać do zabawy i wyróżniać się przyciągającą wzrok kolorystyką, ale czymś jeszcze. Zadbaj, aby miał wyprofilowane i usztywnione siedzisko, które pozwoli na prawidłowe ułożenie dziecięcych pleców. Bardzo ważne jest także, aby siodełko dopasować do wzrostu malucha. Tylko to będzie gwarancją odpowiedniego kontaktu stópek z podłożem. Dobry chodzik dla dziecka powinien być wyposażony w skrętne przednie kółka ułatwiające swobodne manewrowanie.