Rowerki trójkołowe

Rowerki trójkołowe

Najlepszym sposobem na naukę jazdy są dla najmłodszych rowerki trójkołowe. Pozwalają na ćwiczenia bez lęku przed przewróceniem się. Są rozwiązaniem najbardziej stabilnym i bezpiecznym, a przy tym umożliwiającym naukę pedałowania i sterowania całym pojazdem. Modele tego typu pozwalają przyzwyczaić się do napędzania pojazdu swoją siłą. Wzmacniają dzięki temu mięśnie maluchów. Zapewniają świetną zabawę na co dzień, w ogrodzie, na chodniku czy w parku. Frajda jest tym większa, że nie trzeba skupiać się na zachowaniu równowagi.

Oferujemy kilka opcji rowerków trójkołowych dla dzieci. O prostej budowie, jak i rozbudowane: z dodatkowym daszkiem, drążkiem do prowadzenia pojazdu przez rodzica i torbą na zabawki. Modele są wyposażone w wygodne siedziska, które zwiększają stabilność dziecka i jego wygodę nawet przy dłuższym spacerze.

Pojazdy posiadają atrakcyjny design. Są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Ich konstrukcja jest bardzo solidna, wykonana z najlepszych materiałów. Budowa jest dostosowana do możliwości i wieku użytkowników.