Skoczki dla dzieci

Jeśli chcesz, żeby Twoja pociecha mogła rozwijać się przez zabawę, to dobrym narzędziem będą skoczki dla dzieci. W naszym asortymencie dostępnych jest kilka modeli, należą do nich między innymi Bounce, Ocean oraz Tropical.

Doskonale sprawdzą się jeśli Twój maluszek właśnie zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki. Niektóre z modeli zostały dodatkowo wyposażone w obrotowe siedzisko. Dzięki niemu Twoja pociecha będzie mogła bez problemu sięgać po znajdujące się dookoła zabawki.

Klientom oferujemy także interaktywny stolik, który pomoże w rozwijaniu zmysłów, takich jak wzrok, słuch oraz dotyk. Znajdujące się dookoła zabawki to różnego rodzaju grzechotki w odmiennych kształtach. Dodatkowo na podłodze umieszczono ruchome koła, pozwalające na dodatkowy ruch i koordynację.

Skoczki dla dzieci przeznaczone są dla maluchów w wieku od 6 miesięcy, i wytrzymałe do 12 kilogramów wagi. Wszystkie z nich są zgodne z normą EN71, która oznacza, że zabawki te mają odpowiednie właściwości fizyczne oraz mechaniczne.