Twister i Storm, czym się wyróżniają?

czym_sie_wyrozniaja

Jak doskonale wiecie, rowerek rowerkowi nierówny. Chcielibyśmy w tym artykule przybliżyć najważniejsze zalety rowerków biegowych Toyz by Caretero, które wyróżniają je na tle produktów konkurencji.

Hamulce

Rowerki Twister i Storm zostały wyposażone w wysokiej jakości hamulce typu u-brake, podobne w konstrukcji do układów stosowanych w rowerach szosowych. W porównaniu do typowych hamulców szczękowych, pozwalają one na skuteczniejsze oraz bardziej precyzyjne hamowanie, szczególnie podczas zjazdów. Zastosowanie hamulców u-brake zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo dziecka oraz pozwala na opanowanie podstawowych funkcji dostępnych w przyszłym „dużym” rowerze.

Manetka

Storm i Twister posiadają wygodną, dostosowaną do wielkości dłoni dziecka manetkę hamulca.
W obu przypadkach skok manetki oraz siłę naprężenia linki można dostosować do preferencji dziecka. Manetka modelu Twister jest ponadto wykonana z metalu, co zapewnia jej praktyczną bezawaryjność.

Stery

Nie trzeba tłumaczyć jak istotny podczas nauki jazdy na rowerze jest precyzyjny układ kierowniczy.
W porównaniu do wielu konkurencyjnych produktów, w których stery kierownicy wykonane są z tworzyw sztucznych, w modelach Twister i Storm wszystkie elementy układu kierowniczego – tuleje, łożyska, obejmy i pierścieniesą metalowe. Gwarantuje to bezpieczne korzystanie z rowerka przez wiele lat.

Obręcze

Rowerki Storm i Twister posiadają obręcze kół wykonane ze stopu aluminium. Są nie tylko lżejsze od obręczy stalowych, ale przede wszystkim zupełnie niewrażliwe na skutki oddziaływania warunków atmosferycznych – korozję, niszczenie. W przypadku uszkodzenia obręczy aluminiowej, jej struktura pozostaje nienaruszona i można ją łatwo naprawić.

Siodełko

W rowerkach biegowych Toyz by Caretero zastosowaliśmy specjalne, węższe niż standardowe siodełka.
Ich anatomiczny kształt nie krępuje ruchów dziecka podczas odpychania się nóżkami, przez co frajda z jazdy jest jeszcze większa!

Opony

Gładką jazdę po nierównościach zapewniają szerokie opony o wysokim profilu.
Ich konstrukcja pomaga w amortyzacji drgań i uderzeń, a wzór bieżnika opony zapewnia świetną przyczepność na każdej nawierzchni.

Chwyty

Zastosowane w rowerkach chwyty zapobiegają ślizganiu się dłoni dziecka. Duże gumowe pierścienie na ich zakończeniach praktycznie uniemożliwiają ześlizgnięcie się rączek dziecka z kierownicy.

Jeśli szukacie porządnego rowerka dla swojego dziecka lub na prezent dla pociechy znajomych, koniecznie rozważcie modele Twister i Storm. To bezpieczne i trwałe produkty, które dostarczą mnóstwo frajdy ich małym Użytkownikom.