Jeździki

Idealna propozycja dla małych eko-kierowców! Niezwykłe pojazdy typu jeździk pchacz. Ich konstrukcja została wykonana w taki sposób, aby dostarczyć maluchom jak najwięcej radości. Posiadają zaawansowany napęd na nogi, który pozwala swobodnie przemierzać świat pod czujnym okiem rodziców. Dzięki takim rozwiązaniom maluszek aktywnie spędza czas szlifując naukę chodzenia i wzmacniając nóżki. 
 
Oferujemy fantastyczne zabawki – nie tylko eko, ale i fit! Zapewniają maluchom frajdę na długi czas i nie pozwalają się nudzić. Każdy jeździk pchacz dostępny w naszej ofercie posiada bogactwo funkcji, a przy tym uwodzi prostą formą i żywymi kolorami. Dzięki dużej różnorodności zarówno chłopiec jak i dziewczynka znajdą pojazd swoich marzeń. Wygodny, kolorowy i idealnie dopasowany do ich wzrostu! W ofercie dostępne są pojazdy budowlane, samochodziki i inne niezwykłe pojazdy. Wszystkie modele mogą być wykorzystywane także jako tradycyjne pchacze – które dzieci po prostu uwielbiają. 
 
Jeździki-pchacze TOYZ dostarczają mnóstwa zabawy i dodatkowych emocji. Pojazdy posiadają klaksony i przyciski, które wyzwalają dźwięki, włączają melodyjki lub powodują uruchomienie światełek. Więcej o niezwykłych funkcjach i innych niespodziankach odkryją Państwo w opisach każdego z produktów. 
 
Wszystkie są starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiadają niezbędne atesty. Mali kierowcy mogą czuć się bezpiecznie.