Dystrybucja zabawek i rowerów

Naszą dystrybucję prowadzimy poprzez sieć partnerów (stacjonarne i internetowe sklepy z artykułami dziecięcymi, rowerowymi oraz zabawkami).
Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży detalicznej.

rodzice         b2b

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do rodziców, jak i właścicieli sklepów z akcesoriami dla najmłodszych. Mimo tego, że nie zajmujemy się sprzedażą detaliczną, prowadzimy dystrybucję naszych wyrobów poprzez sieć partnerów handlowych. Nasza firma to producent zabawek dla dzieci, którego artykuły znaleźć można w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Jesteśmy otwarci na współpracę handlową – każdy dystrybutor zabawek dla dzieci Toyz by Caretero, może liczyć na szybkie dostawy, informacje o aktualnych stanach magazynowych, a także wyposażenie swojego sklepu w atrakcyjne akcesoria dla maluchów.

Rodziców zapraszamy do sprawdzenia lokalizacji sklepów, w których można kupić nasze wyroby, natomiast dystrybutorów do kontaktu z naszym przedstawicielem. Mamy nadzieję, że produkowane przez nas rowery, hulajnogi, chodziki czy tablice edukacyjne, będą mogły umilić czas jak największej grupie maluchów, przyczyniając się do rozwoju ich zdolności manualnych.